Hakkımızda

Dijibon, çevrimiçi ekosistemin gelişmesine katkıda bulunmak için dijital pazarlama, teknoloji ve tasarım alanlarında fayda odaklı içerikler sunan bir markadır.

Dijital kuşağa sunduğu faydalı içerikler sayesinde ilgi çekmeyi başaran Dijibon; kullanıcılarına geleneksel sınırların ötesinde düşünme, geliştirme ve eylem noktasında içgörü sağlamaktadır.

Günümüzde gelişen teknolojinin etkisiyle büyük değişimler yaşayan iletişim ve tasarıma yönelik disiplinler, toplulukları etkileyen olgular ve kitlesel olaylar ile birlikte evrilerek dönüşüm göstermişlerdir. Disiplinler arasında kaybolan sınırların sonucunda birbirlerine yakınlaşan alanlar “İletişim, Teknoloji ve Tasarım” üçgeninde birleşerek yeni araştırma alanlarını ve konularını ortaya çıkarmışlardır.

Kullanıcı davranışlarının farklılaşması ile beraber büyük önem kazanan pazarlama iletişimi; tek taraflı edilgen yapıdaki geleneksel pazarlama yöntemlerinin ötesine geçerek, çift taraflı etken ve dinamik yapıdaki dijital pazarlama kavramıyla yeni bir boyut kazandı.

Pazarlama, teknoloji ve tasarım destekli bir disiplin haline geldiği için markalar, teknik kapasitelerini kendi DNA’larına aktarmalıdır.

Ulusal ve küresel ölçekteki sektörel gelişmeleri analiz eden Dijibon; grafik ve web tasarım, SEO ve SEM, SMO ve SMM, E-posta pazarlama, WordPress, E-ticaret vb. konularda ilgi çekici içerikleri kullanıcılarıyla buluşturmaya devam etmektedir.

Dijibon’u Keşfedin